Detektor UNIDEN LRD 967 SWS

Powyższy detektor wykrywa radary policyjne w paśmie X, K, Ka oraz laser L2/L3 zwany  także LIDAR. Pasmo Ka posiada szeroki zakres wykrywania (33 do 35GHz). Zakresem swym obejmuje stacjonarne punkty kontroli prędkości, foto-radary i większość "wideo-radarów". Wykrywa on również wideo radary umieszczone w policyjnych radiowozach. wykrywa również radary impulsowe stosowane na terenie Czech i Słowacji. w sprzyjających warunkach zasięg wykrywania radaru i laserów może dochodzić do 2,4km. efektywny zasięg pistoletu laserowego wynosi 500m, a pomiarowy od 150-250m. Wyposażony jest w układ VG-2, który "ukrywa" detektor przed radarami wykrywającymi czynne detektory. Radar jest wykrywany z każdego kierunku. Posiada możliwość wykrywania sygnałów ostrzegawczych na przeszkodach i miejscach utrudniających ruch drogowy (funkcja hazard). Napotykając takie sygnały uruchamia się alarm dźwiękowy i dioda SWS.  Przez głośniczek słyszalnych jest 8 różnych sygnałów audio i głosowych po angielsku w tym 64 sygnały ostrzegawcze SWS.

Dane techniczne.

Częstotliwość:

Pasmo  10.490 - 10.560 Ghz (X band)

Pasmo  24.040 - 24.260 Ghz (K band)

Pasmo Ka 33.40 - 36.00 Ghz ( Ka Super Wideband) 

                     

RADAR 967

Akcesoria w komplecie:

Kabel do gniazda zapalniczki 12V

Uchwyt do mocowania na szybie (przyssawka)

Uchwyty do mocowania na uszczelce (np. na słupku)

Przylepce rzepy 

Zapasowy bezpiecznik

 

RADAR 967 - AKCESORIA W KOMPLECIE

Instrukcja obsługi:

Przycisk City- służy do wygłuszania fałszywych alarmów z zakresu fal X w czasie jazdy po mieście.

Przycisk Audio- służy do otrzymania tylko alarmu dźwiękowego. Wszystkie diody LED będą świecić przytłumionym światłem.

Przycisk Mute- służy do uruchamiania opcji, w której pierwszy sygnał jest głośny, a następne są automatycznie wyciszane.

Głośnik- wbudowany wewnątrz radaru wydaje osiem różnych sygnałów ostrzegawczych głosowych dla każdego rodzaju otrzymywanego alarmu.

Wyłącznik urządzenia i potencjometr- włącza i wyłącza urządzenie i ustawia poziom głośności sygnału alarmowego.

Panel wyświetlacza diod LED- wyświetla alarmy radarowe i laserowe, oraz uruchomionych opcji i alarmu systemu bezpieczeństwa drogowego (SWS).

 < Wstecz


Akcesoria Alarmy samochodowe Alarmy domowe  Anteny Antyradary Blokady Cennik  Centralne Zamki Głośniki Immobilisery Jak dojechać  O firmie Promocje Radia   Strona główna Wzmacniacze Telewizja przemysłowa Alarmy przewodowe Promocje alarmy Wideodomofony