Do strony głównej

Czujnik cofania "Parking partner"

 Odstraszacz zwierzyny

 Czujnik cofania "Digital parking"     kliknij tu

"Parking partner" jest urządzeniem wspomagającym parkowanie i cofanie samochodem. Działa na zasadzie sonaru - emituje fale, które po odbiciu od przeszkody informują jaka odległość nas od niej dzieli.   Sonar zaczyna działać automatycznie po włączeniu biegu wstecznego. Kiedy samochód zbliża się do przeszkody uruchamia się alarm dźwiękowy, którego natężenie rośnie wraz ze zbliżaniem się do przeszkody. Dodatkowo wyświetlacz umieszczony w pojeździe wyświetla odległość od przeszkody, z dokładnością do 10 centymetrów. Urządzenie zapewnia kierowcy lepszą kontrolę podczas cofania, co zwiększa bezpieczeństwo nasze i innych użytkowników dróg.


Ostrzega zwierzęta domowe i leśne przed twoim pojazdem. Zmniejsza możliwość kolizji i nieszczęśliwych wypadków na skutek zderzenia ze zwierzętami. Nie straszy zwierząt, lecz zapobiega wkroczeniu zwierząt na drogę. Emitowane dźwięki są niesłyszalne przez kierowcę. Jest ekologiczny, ponieważ chroni zwierzęta przed śmiercią pod kołami samochodu. Miejscem montażu jest przedni zderzak lub przednia maska samochodu, np. w 1/3 odległości od skrajów zderzaka.

Odstraszacz zwierzyny

 

< Wstecz


Akcesoria Alarmy samochodowe Alarmy domowe  Anteny Antyradary Blokady Cennik  Centralne Zamki Głośniki Immobilisery Jak dojechać  O firmie Promocje Radia   Strona główna Wzmacniacze Telewizja przemysłowa Alarmy przewodowe Promocje alarmy Wideodomofony